YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 112239
Wszystkie wizyty: 434363
Odsłon dzisiaj: 1347
Liczba odsłon: 2191331

Szkolny Przegląd Musztry Klas Mundurowych

3 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbył się szkolny Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Głównym celem zmagań uczniów była prezentacja wyszkolenia w zakresie musztry. W konkursie wzięło udział 6 drużyn reprezentujących klasy wojskowe i policyjne naszej szkoły. Komisja konkursowa  oceniała umiejętności uczniów z zakresu musztry zespołowej oraz piosenki marszowej. Po zakończeniu wystąpień poszczególnych drużyn, komisja wyłoniła zwycięzców:
  I miejsce -  klasa 2TLW,
 II miejsce - klasa 1 TLW,
III miejsce – klasa 3 TLW

Nagrodę dla zwycięzców – Voucher w wysokości 200 zł do wykorzystania w pizzerii LA Cava, ufundowała Rada Rodziców.

Gratulujemy serdecznie  wszystkim uczestnikom.  I zapraszamy na kolejny Szkolny Przegląd Musztry Klas Mundurowych, który odbędzie się  już za rok!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony