YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 117579
Wszystkie wizyty: 439703
Odsłon dzisiaj: 31
Liczba odsłon: 2216959

Tour de Promocja 2019

Wyjścia promocyjne do uczniów ósmych klas szkoły podstawowej i trzecich klas gimnazjum oraz ich rodziców stanowią istotny element promocji szkoły. Od marca odwiedziliśmy wszystkie szkoły, które wyraziły chęć spotkania się z nami. Z przyjemnością gościliśmy w przyjaznych murach szkół, których absolwenci kontynuują naukę w naszej szkole. To właśnie oni w większości przypadków prezentowali naszą szkołę swoim młodszym kolegom i koleżankom. Naszym spotkaniom towarzyszyły prezentacje multimedialne, rozmowy, dystrybucja materiałów promocyjnych, a także słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych oraz otwartość i uśmiech przedstawicieli naszej szkoły.

Od 6 marca rozpoczęliśmy działania promujące naszą szkołę wśród uczniów ósmych klas szkół podstawowych oraz uczniów trzecich klas gimnazjum odwiedzając kolejno Belsk  Duży, Rogolin, Bukówno, Czarnocin, Wyśmierzyce i Kostrzyń, Białobrzegi, Warkę, Promnę, Olkowice, Grabów nad Pilicą i Jasieniec. Uczniowie tych szkół mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły, dowiedzieć się jakie możliwości rozwoju oferujemy, w jakich projektach uczestniczymy oraz poznać najciekawsze wydarzenia z życia naszej szkoły.

Podczas promocji godnie nas reprezentowali uczniowie pod opieką nauczycieli: pani wicedyrektor Jolanty Babik, pani wicedyrektor Renaty Korczak oraz psychologa szkolnego pani Edyty Wojdyr. Za zaangażowanie i aktywny udział dziękujemy uczennicom klasy II TE Klaudii Burskiej i Agnieszce Duch, uczennicy klasy I TLŻ Oli Czapskiej oraz Pawłowi Strzylakowi uczniowi klasy II TLw. Przed nami jeszcze ostatnie spotkanie z uczniami szkół w Stromcu, Podlesiu Dużym, Bożem, Bobrku, Dobieszynie na Targach Edukacyjnych 24 kwietnia w Stromcu.

Ósmoklasistom i gimnazjalistom życzymy trafnych wyborów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej i mówimy Wam do zobaczenia na Dniu Otwartym w naszej szkole!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony