ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Spotkanie z Rzecznikiem Praw Konsumenta

28 marca 2014

Co zrobić, gdy produkt nie jest zgodny z umową? Jakie towary podlegają gwarancji? Na te i inne pytania odpowiedzi udzieliła p. Maria Walasik – Rzecznik Praw Konsumenta w Starostwie Powiatowym w Białobrzegach podczas spotkania w dniu 12.03.2014r. W spotkaniu tym uczestniczyła klasa IV TEI, pod opieką p. Irminy Traczyk.

Uczniowie zapoznani zostali  z systemem ochrony konkurencji i konsumentów w Polsce  i wynikającymi z tego zadaniami Rzecznika Praw Konsumentów. Udziela on zainteresowanym bezpłatnych porad i informacji prawnych w zakresie ochrony interesów konsumentów, występuje w imieniu i na rzecz konsumentów do przedsiębiorców w w/w sprawach, wstępuje do toczącego się postępowania w sprawach dotyczących ochrony konsumenta oraz składa wnioski w sprawie stanowienia i zmiany prawa miejscowego. 

Spotkanie to odbyło się w ramach realizacji tematu „Organizacja ochrony konkurencji i konsumentów” z przedmiotu ekonomika.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
684517
Wizyty dziś: 336
Wizyty wczoraj: 473
Wizyty w tym miesiącu: 1936
Wizyty w tym roku: 56480
Wszystkie wizyty: 684517
Odsłony dziś: 1803
Wszystkie odsłony: 3827130
Użytkownicy on-line: 13

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content