YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 114757
Wszystkie wizyty: 436881
Odsłon dzisiaj: 1525
Liczba odsłon: 2202745

„Sprawni jak żołnierze”- XLII zawody w Lipsku

W dniu 10 kwietnia2019 roku, w Lipsku zostały rozegrane regionalne zawody sprawnościowo-obronne „Sprawni jak żołnierze”, przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Naszą szkołę reprezentowała 7 osobowa ekipa uczniów z klasy III i IV TLw. Rywalizowali oni, podzieleni na drużyny dziewcząt i chłopców, z innymi uczestnikami zawodów w pięciu konkurencjach: teście sprawnościowym, rzucie granatem, strzelaniu, pomocy przedmedycznej oraz biegu na orientację. Na zakończenie turnieju, komisja sędziowska przedstawiła ostateczną klasyfikację. Zwyciężyła drużyna z ZSP w Lipsku lecz tuż za nią, na II miejscu, uplasowała się nasza drużyna chłopców. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomu a zwycięzcy – puchary. Nagrody wręczał pan Radosław Kotowicz – wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Radomiu.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony