YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 130548
Wszystkie wizyty: 452672
Odsłon dzisiaj: 1378
Liczba odsłon: 2268336

Sukces w XI edycji Ogólnopolskiego Finału Klas Policyjnych

Już po raz czwarty drużyna naszych klas policyjnych zakwalifikowała się i walczyła w finale XI Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych w Szkole Policji w Pile. Z ponad 350 szkół prowadzących klasy o profilu policyjnym, znaleźliśmy się kolejny raz w elicie najlepszych 25 zespołów. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Daniel Ponikowski, Norbert Snopczyński i Mateusz Szymański z klasy IV TLp oraz Lucyna Szczepańska z klasy III TLp. Najlepsze, cząstkowe wyniki uzyskaliśmy w konkurencjach: pierwszej pomocy przedmedycznej – maksymalna ilość punktów tj. 40, teście sprawności fizycznej – 6 miejsce, teście ogólnej wiedzy o policji- 3 miejsce w kraju. W klasyfikacji generalnej uplasowaliśmy się na 8 miejscu ze stratą do prowadzącej drużyny jedynie o 28 punktów. Niezapomnianym wrażeniem dla Norberta było także udzielenie wywiadu dla regionalnej telewizji ASTA, retransmitowanego przez TVP3, dla Daniela walka w dogrywce o 1 miejsce w konkurencji ratownictw medycznego a dla Lucyny, fantastycznie, bezbłędnie pokonany tor przeszkód.

Mateusz brylował na parkiecie podczas występu zespołu muzycznego. Integracja uczniów i uczennic z zaprzyjaźnionych szkół, po zakończeniu imprezy oficjalnej, przeniosła się do pokoju naszych reprezentantów i trwała bardzo długo, dyskretnie nadzorowana przez kierownika reprezentacji. Dziękujemy drużynie za miłą niespodziankę turniejową i oczekujemy przynajmniej powtórzenia wyniku przez ich następców.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony