Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej

5 czerwca 2019

30 maja 2019 roku uczniowie klas pierwszych brali udział w czwartym już Szkolnym Konkursie Wiedzy Logistycznej. Uczniowie pod opieką pana Krzysztofa Harwackiego oraz pana Artura Ośki rywalizowali w zakresie znajomości zagadnień logistycznych. W współzawodnictwie między klasami lepszą okazała się I TLw nad I TLż uzyskując wyższy wynik z zakresu sprawdzanej wiedzy.

Zmagania konkursowe nie tylko polegały na rozwiązywaniu zagadnień testowych, ale także kształtowały umiejętność pracy w zespole. Uczniowie w formie zabawy komunikowali trudne hasła z dziedziny logistyki pozostałym uczestnikom.

Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej stanowi wprowadzenie do zawodu, podnosi jakość wiedzy, przygotowuje do egzaminu zawodowego, rozwija zainteresowania, a także stanowi przygotowanie do Olimpiady Wiedzy Logistycznej. Logistkę możemy poznawać także poprzez zabawę.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian

Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.