ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej

5 czerwca 2019

30 maja 2019 roku uczniowie klas pierwszych brali udział w czwartym już Szkolnym Konkursie Wiedzy Logistycznej. Uczniowie pod opieką pana Krzysztofa Harwackiego oraz pana Artura Ośki rywalizowali w zakresie znajomości zagadnień logistycznych. W współzawodnictwie między klasami lepszą okazała się I TLw nad I TLż uzyskując wyższy wynik z zakresu sprawdzanej wiedzy.

Zmagania konkursowe nie tylko polegały na rozwiązywaniu zagadnień testowych, ale także kształtowały umiejętność pracy w zespole. Uczniowie w formie zabawy komunikowali trudne hasła z dziedziny logistyki pozostałym uczestnikom.

Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej stanowi wprowadzenie do zawodu, podnosi jakość wiedzy, przygotowuje do egzaminu zawodowego, rozwija zainteresowania, a także stanowi przygotowanie do Olimpiady Wiedzy Logistycznej. Logistkę możemy poznawać także poprzez zabawę.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
722357
Wizyty dziś: 313
Wizyty wczoraj: 605
Wizyty w tym miesiącu: 13786
Wizyty w tym roku: 94320
Wszystkie wizyty: 722357
Odsłony dziś: 1466
Wszystkie odsłony: 4088043
Użytkownicy on-line: 11

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content