YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116455
Wszystkie wizyty: 438579
Odsłon dzisiaj: 4224
Liczba odsłon: 2212532

IV edycja konkursu międzyszkolnego „Podróże po krajach niemieckojęzycznych”

Uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Marty Jaworskiej udali się na II etap Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Geograficznej o Krajach Niemieckojęzycznych, który odbył się 26 maja 2019 r. w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Jasieńcu. Była to już IV edycja konkursu „Podróże po krajach niemieckojęzycznych”.

Pierwszy etap konkursu odbył się w naszej szkole w  marcu i wzięło w nim udział 21 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 4 osoby, które najlepiej  rozwiązały test. Naszą szkołę reprezentowali : Monika Romanowska – kl. 3TEI, Karolina Wojciechowska – kl. 3TEI, Jan Gagacki – kl. 3TŻH i  Dawid Maciak kl. 1TLW.

Uczestnicy  II etapu konkursu zmagali się z tekstem w języku niemieckim oraz  musieli wykazać się wiedzą geograficzną i znajomością mapy. Konkurs ten ma za zadanie poszerzanie wiadomości o krajach niemieckiego obszaru językowego, a także doskonalenie własnych umiejętności językowych.

Zwycięzcy konkursu:

1. Jan Gagacki – ZSP w Białobrzegach

2.  Michał Maliszewski – ZSP w Jasieńcu

3. Karolina Wojciechowska – ZSP w Białobrzegach

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Wszyscy uczestnicy finału w wyniku zmagań, dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom wrócili z dyplomami i nagrodami! Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony