ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

IV edycja konkursu międzyszkolnego „Podróże po krajach niemieckojęzycznych”

6 czerwca 2019

Uczniowie naszej szkoły pod opieka p. Marty Jaworskiej udali się na II etap Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Geograficznej o Krajach Niemieckojęzycznych, który odbył się 26 maja 2019 r. w  Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Jasieńcu. Była to już IV edycja konkursu „Podróże po krajach niemieckojęzycznych”.

Pierwszy etap konkursu odbył się w naszej szkole w  marcu i wzięło w nim udział 21 uczniów. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 4 osoby, które najlepiej  rozwiązały test. Naszą szkołę reprezentowali : Monika Romanowska – kl. 3TEI, Karolina Wojciechowska – kl. 3TEI, Jan Gagacki – kl. 3TŻH i  Dawid Maciak kl. 1TLW.

Uczestnicy  II etapu konkursu zmagali się z tekstem w języku niemieckim oraz  musieli wykazać się wiedzą geograficzną i znajomością mapy. Konkurs ten ma za zadanie poszerzanie wiadomości o krajach niemieckiego obszaru językowego, a także doskonalenie własnych umiejętności językowych.

Zwycięzcy konkursu:

1. Jan Gagacki – ZSP w Białobrzegach

2.  Michał Maliszewski – ZSP w Jasieńcu

3. Karolina Wojciechowska – ZSP w Białobrzegach

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Wszyscy uczestnicy finału w wyniku zmagań, dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom wrócili z dyplomami i nagrodami! Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
927050
Wizyty dziś: 1
Wizyty wczoraj: 429
Wizyty w tym miesiącu: 1757
Wizyty w tym roku: 154475
Wszystkie wizyty: 927050
Odsłony dziś: 3
Wszystkie odsłony: 5249485
Użytkownicy on-line: 3
Plan szkoły

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl