YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 117582
Wszystkie wizyty: 439706
Odsłon dzisiaj: 39
Liczba odsłon: 2216967

„JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”

Czytajmy!

7 czerwca o godzinie 10.30 nasza szkoła zamieniła się w jedną wielką czytelnię, łącząc się z innymi bibliotekami w Polsce. Chętni czytelnicy na zielonym skwerku, w cieniu lip, w wygodnych pozycjach (na leżakach, kocach, poduchach, krzesłach) czytali fragmenty ulubionych książek. We wspólnym czytaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i rodzice.

Nasza szkoła już po raz czwarty włączyła się do ogólnopolskiej akcji  „Jak nie czytam, jak czytam”. Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa poprzez różne, atrakcyjne formy wspólnego spędzania czasu z książką w ręku. Nauczyciele bibliotekarze we współpracy z polonistami i innymi nauczycielami, Szkolnym Wolontariatem, Samorządem Uczniowskim oraz Szkolnym Kołem Teatralnym przekonali młodzież, że przyjemnie jest oddać się lekturze na łonie natury. … 

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji, bo czytanie to naprawdę świetna zabawa.

Przy okazji zachęcam wszystkich do spędzenia wakacyjnego odpoczynku z ulubioną lekturą.

Magdalena Marchewka

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony