ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wakacje 2019 roku – oficjalnie rozpoczęte!!!

24 czerwca 2019

19 czerwca 2019 roku wraz z ostatnim dzwonkiem o godzinie 9.00  uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019. Bez wątpienia na ten moment czekała cała społeczność szkolna, ale w szczególności Ci, którzy zakończyli rok nauki z dobrymi, bądź bardzo dobrymi wynikami.  W tej ważnej chwili towarzyszyli nam dostojni goście: ksiądz Artur Hejda- Proboszcz Parafii św. Trójcy w Białobrzegach, Pan Bartłomiej Kowalczyk – Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego oraz Pan Stanisław Kośla- Prezes Rejonowego PCK w Białobrzegach, a także rodzice, wychowawcy i nauczyciele.

Pani Dyrektor Iwona Matysiak wyraziła wdzięczność za całoroczną, rzetelną i efektywną pracę, która przyniosła oczekiwane rezultaty, dając satysfakcję z osiągnięć i poczucie spełnienia zamierzeń stawianych sobie na początku roku szkolnego. Następnie wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Najlepsze wyniki w nauce w tym roku szkolnym w technikum osiągnęła Klaudia Burska – uczennica klasy II TE, zaś w szkole branżowej I stopnia Michał Jankowski – uczeń klasy II C. Serdecznie gratulujemy wyróżnionym i nagrodzonym.

Szczególnie uroczystym momentem było wręczenie przez Pana Wicestarostę Bartłomieja Kowalczyka uczniowi klasy II TŻH Marcinowi Paskowi i jego mamie podziękowania za wzorową i bohaterską postawę. Marcin w styczniu br. samodzielnie ewakuował poszkodowaną kobietę z przewróconego samochodu, a następnie udzielił jej pierwszej pomocy, tym samym  ratując jej życie.

Po części oficjalnej uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach, by otrzymać świadectwa promocyjne.  Wakacje to wspaniały czas odpoczynku i nabierania sił do pracy w kolejnym roku szkolnym. Życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia drugiego września!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
585169
Wizyty dziś: 215
Wizyty wczoraj: 445
Wizyty w tym miesiącu: 8877
Wizyty w tym roku: 100297
Wszystkie wizyty: 585169
Odsłony dziś: 894
Wszystkie odsłony: 3029731
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
error: Content is protected !!
Skip to content