Pożegnanie absolwentów klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej

25 czerwca 2019

„Ostatni raz z moją klasą…”.Takimi wzruszającymi słowami piosenki, Izabela z klasy IIB pożegnała tegorocznych absolwentów klas III Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Emocji nie brakowało w trakcie całego montażu słowno-muzycznego przygotowanego z inicjatywy klas drugich. Dzięki naszym szkolnym artystom drodzy absolwenci podążą na pewno śmiało w dorosły świat.  Z bagażem cennych wskazówek, ogromną porcją optymizmu i…kroplą nostalgii. Będziemy za Wami tęsknić, ale… nie możemy Was tu przecież  zatrzymać, bo jak to zabrzmiało w piosence ”Czerwonych gitar”: W drogę! Naprzeciw nowemu życiu…w stawianiu i osiąganiu ambitnych celów…w pokonywaniu codziennych problemów, w sprawdzaniu siebie, w poszukiwaniu szczęścia. To od nas dla Was, taki skromny bagaż słów od serca, więc: Do zobaczenia!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
error: Content is protected !!