ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

PRAKTYKI ZAWODOWE w STARYCH JABŁONKACH – lipiec/sierpień 2019

8 września 2019

Uczniowie klas drugich i trzecich Technikum żywienia i hotelarstwa, odbywali miesięczną praktykę zawodową w czterogwiazdkowym hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Usprawniali swoje umiejętności na odpowiednich stanowiskach pracy (w kuchni gorącej i zimnej, cukierni, rozdzielni kelnerskiej, w salach restauracyjnych, w pralni, w recepcji, w służbie pięter) i wykonywali zadania wynikające z programu praktyk.

Praktyki zawodowe  to również czas integracji, nowych doświadczeń, a także umiejętność pracy w zespole, która była mocną stroną całej grupy. W czasie wolnym od zajęć młodzież  wypoczywała,  uprawiała sport oraz zwiedzała piękne okolice pod czujnym okiem opiekunów – nauczycieli naszej szkoły: p. Joanny Kacprzak i p. Krystyny Kozłowskiej oraz p. Anny Budner i p. Alicji Reczko.

W tym czasie przeżywali tez podniosłe chwile z okazji 18 i 19 urodzin, odwiedziny stęsknionych rodziców, doskonalili umiejętności posługiwania się językami obcymi w kontaktach z gośćmi z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji i Ukrainy. Nie sprawiało im trudności dbanie o „milusińskich” –  różnych zwierzątek szukających opieki człowieka.

Ciężka i efektywna praca została nagrodzona celującymi ocenami, a Hubert Hyc z klasy II TH otrzymał nagrodę – najlepszego pracownika Hotelu Anders.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698570
Wizyty dziś: 196
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3426
Wizyty w tym roku: 70533
Wszystkie wizyty: 698570
Odsłony dziś: 1008
Wszystkie odsłony: 3920425
Użytkownicy on-line: 6

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content