Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

8 września 2019

2 września 2019 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Rok ten jest szczególny ze względu na ważną rocznicę – 1 września 2019 roku minęło 80 lat od wybuchu II wojny światowej, która na zawsze pozostanie w pamięci wielu Polaków.

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego nasza szkoła zmieniła nazwę na Zespół Szkół Ponadpodstawowych w związku z wejściem w życie reformy oświaty. Pierwszy raz w naszej szkole rozpoczęli naukę absolwenci 8- letniej szkoły podstawowej. W tej ważnej uroczystości towarzyszyli nam znamienici goście: Starosta Powiatu Białobrzeskiego – Pan Sylwester Korgul, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu – Pan Zbigniew Sobczak, Prezes Zarządu Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża – Pan Stanisław Kośla.

Pani Dyrektor Iwona Matysiak powitała wszystkich obecnych na uroczystości – nauczycieli, uczniów, rodziców, a w sposób szczególny uczniów klas pierwszych i nowych nauczycieli.  Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było także okazją do tego, by pogratulować bardzo dobrych wyników w nauce oraz wręczyć nagrody tym uczniom, którzy w czasie wakacji odbywali praktyki zawodowe. Pani Dyrektor zachęciła wszystkich do pełnego wykorzystania możliwości oferowanych przez szkołę, życzyła wszystkim udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.