YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 117590
Wszystkie wizyty: 439714
Odsłon dzisiaj: 72
Liczba odsłon: 2217000

PRAKTYKI W PORTUGALII

Od 30 czerwca  do 27 lipca grupa 27 uczniów,  w zawodach  technik hotelarstwa  oraz technik żywienia i usług gastronomicznych, odbywała praktyki w ramach projektu PO WER: "Profesjonalni na europejskim rynku pracy".  Zostali podzieleni na dwu- i trzyosobowe zespoły, pracujące w różnych hotelach i restauracjach portugalskiej Bradze, gdzie doskonalili swoje umiejętności zawodowe.

Oprócz ciężkiej pracy młodzież miała również czas na zwiedzanie wielu interesująch miast i miejsc m.in. Lizbony, Fatimy, Porto, Guimaraes, Viana do Castelo i oczywiście samej Bragi.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony