YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7618
Wszystkie wizyty: 492490
Odsłon dzisiaj: 1559
Liczba odsłon: 2441801

Nasz udział w akcji Narodowego Czytania

W dniu 20 września uczniowie klas: II TI oraz III TI pod opieką nauczycieli wzięli udział w kolejnej już edycji Narodowego Czytania, zorganizowanej przez Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi.

Przed budynkiem Starostwa Powiatowego, w pięknie zaaranżowanej scenerii, wystąpili przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, nauczycieli i uczniów, a także Burmistrz Miasta i Gminy, którzy zaprezentowali fragmenty wybranych nowel pochodzących z różnych epok literackich.

Uczniowie z uwagą i zainteresowaniem wysłuchali czytanych tekstów. Zarówno Burmistrz – p. Adam Bolek, jak i Dyrektor MGOK – p. Andrzej Łukomski wyrazili zadowolenie z postawy słuchaczy oraz przekonanie, że akcja ta przyczyni się do wzrostu zainteresowania czytelnictwem.

My też mamy taką nadzieję!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony