YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150335
Wszystkie wizyty: 472459
Odsłon dzisiaj: 143
Liczba odsłon: 2350252

SŁODKIE POWITANIE JESIENI

Żal że skończyło się kalendarzowe lato, ale przecież jesień też nas zachwyca nie tylko aurą  ale i swoistymi zapachami – zwłaszcza z naszej szkolnej kuchni.  Uczniowie klasy III Technikum Żywienia, pożegnali się z latem a przywitali z jesienią na bardzo słodko. Zamieniając kuchnię  w cukiernię zaprezentowali poznane umiejętności z klasy II.  Wykorzystując różne rodzaje ciasta i odpowiednie technologie (biszkopt – dwufazowy, drożdżowe – na zimno i kruche) bazując na naturalnych składnikach pokazali że w szkole  "upiecze się nam " bez chemii :) A jak im wyszło – oceńcie Państwo sami!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony