YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7627
Wszystkie wizyty: 492499
Odsłon dzisiaj: 1646
Liczba odsłon: 2441888

„Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”

Jak co roku nasza młodzież uczestniczyła w akcji  „Sprzątanie Świata”. We wtorek 24 września, uczniowie naszej szkoły wyruszyli w miasto i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nazbierali wiele worków pełnych odpadów. Sprzątanie najbliższego otoczenia to wspólna lekcja poszanowania środowiska.

Zachęcamy również, aby podejmować działania, dzięki którym nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, a w konsekwencji dzięki temu nie będziemy zaśmiecać, ani w takim stopniu jak dotąd zużywać i niszczyć środowiska.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej akcji za duże zaangażowanie. Dbajmy o środowisko cały rok!

Samorząd Uczniowski

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony