YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150358
Wszystkie wizyty: 472482
Odsłon dzisiaj: 262
Liczba odsłon: 2350371

XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Już po raz kolejny uczniowie Technikum Logistycznego wystartowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania. Zawody I stopnia odbywają się równocześnie we wszystkich szkołach, które zgłosiły chęć uczestnictwa w terminie ustalanym przez Komitet Główny w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

23 października, punktualnie o godzinie 11.00 uczniwie przystąpili do I etapu już XII edycji OOL. W tym roku 12 uczniów naszej szkoły z klas drugich, trzecich i czwartych Technikum Logistycznego zmierzyło się z trudnym testem branżowym. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu jednokrotnego wyboru złożonego z 25 pytań z zakresu podstaw logistyki, zapasów i magazynowania oraz transportu i spedycji.

Na laureatów czekają m.in. nagrody rzeczowe, zwolnienie ze zdawania egzaminu zawodowego oraz bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki.

Czy uda się awansować naszym uczniom do kolejnego etapu? – Trzymamy kciuki.:)

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony