AKCJA „MUNDUROWA PAMIĘĆ”

Zbliża się 1 listopada, dzień w którym obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. To wyjątkowy czas, w którym wracamy myślami do przeszłości, by w chwilach zadumy i wspomnień przywołać sylwetki tych, co odeszli.

W tym wyjątkowym czasie, uczniowie klas mundurowych naszej szkoły wzięli udział w akcji „Mundurowa Pamięć”. Uczniowie odwiedzili miejsca pamięci i mogiły Poległych za wolność Ojczyzny. Złożyli kwiaty oraz zapalili znicze. Swoją postawą potwierdzili umiłowanie Ojczyzny oraz przywiązanie do tradycji narodowych. Pamięć o polskich bohaterach i ich dokonaniach przetrwa w kolejnych pokoleniach Polaków.

Nie zapominajmy o polskich bohaterach, o okazaniu szacunku tym, którzy oddali życie w imię najwyższych wartości, jakimi są pokój, sprawiedliwość, wolność i godność człowieka.

Na górę strony