YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150348
Wszystkie wizyty: 472472
Odsłon dzisiaj: 197
Liczba odsłon: 2350306

Konkurs matematyczny „Matematyka w technice dla Technika”

W dniu 5 listopada 2019 r. osiemnastu uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach wzięło udział w I etapie jubileuszowej dziesiątej edycji konkursu matematycznego „Matematyka w technice dla Technika". Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Zadaniem każdego uczestnika konkursu było samodzielne rozwiązanie czterech zadań. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych. Za wszystkich uczestników trzymamy kciuki i życzymy przejścia do II etapu!


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony