YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7871
Wszystkie wizyty: 492743
Odsłon dzisiaj: 846
Liczba odsłon: 2442776

100 – lecie Polskiego Czerwonego Krzyża

6 listopada 2019 roku z inicjatywy Starosty Białobrzeskiego Pana Sylwestra Korgula  oraz Prezesa Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża Pana Stanisława Kośli w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Białobrzegach miało miejsce szczególne wydarzenie, otóż świętowano 100 -lecie organizacji humanitarnej jaką jest  Polski Czerwony Krzyż. Zasłużeni w działaniach na rzecz PCK w Powiecie Białobrzeskim otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Uświetnieniem tego wyjątkowego wydarzenia był występ uczniów naszej szkoły, którzy w programie słowno – muzycznym, przygotowanym pod kierunkiem Pani Katarzyny Kot, przypomnieli o tym, że warto dzielić się najcenniejszym darem jaki mamy- darem krwi.

Serdecznie dziękuję:

Patrycji Białek, Kacprowi Biniszewskiemu, Natalii Kopyckiej, Dawidowi Koziełowi, Jakubowi Lao, Izabeli Osowskiej, Marcie Sitarek, Patrykowi Siedleckiem, Julicie Skorupskiej, Jakubowi Stępniowi, Paulinie Urbanowskiej, Natalii Wójcik, Alicji Wronie, Aleksandrze Zapartowicz – bez Was nie byłoby tak pięknie!

                                                                                              Dziękuję, K. Kot.

 


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony