YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7868
Wszystkie wizyty: 492740
Odsłon dzisiaj: 835
Liczba odsłon: 2442765

Dotacja na zakup pakietu umundurowania dla uczniów klasy III Technikum Logistycznego objętej III edycją programu Ministerstwa Obrony Narodowej

W dniu 29 października 2019 roku została podpisana umowa o udzielenie dotacji celowej dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach na dofinansowanie kolejnego etapu realizacji programu nauczania przedmiotu „Edukacja wojskowa”.

W imieniu Powiatu Białobrzeskiego, który jest organem prowadzącym szkołę umowę podpisała  Dyrektor Szkoły Pani Iwona Matysiak oraz Skarbnik Powiatu Pan Bogdan Głowacki, w imieniu Ministra Obrony Narodowej umowę podpisał Pan Waldemar Zubek – Dyrektor Biura do Spraw Proobronnych.

Na mocy podpisanej umowy, w dniu 12 listopada 2019 r. szkoła otrzymała  z Ministerstwa Obrony Narodowej kwotę 10 200 zł, co stanowi 80% kwoty potrzebnej do sfinansowania zadania. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 12 750 zł. Realizacja zadania polega na zakupie pakietu umundurowania dla 15 uczniów klasy III Technikum Logistycznego – klasa wojskowa, którzy objęci są III edycją programu MON „Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe”. Dla każdego ucznia przeznaczona zostanie kwota w wysokości 850 zł.

To już kolejne dofinansowanie, które zapewne przyczyni się do prowadzenia zajęć  z  zakresu „Edukacji wojskowej” na wysokim poziomie oraz uczyni je bardziej atrakcyjnymi dla uczniów naszej szkoły.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony