YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 151867
Wszystkie wizyty: 473991
Odsłon dzisiaj: 1704
Liczba odsłon: 2356473

Pani Wioletta Ziemnicka została uhonorowana tytułem „Nauczyciela Kraju Ojczystego”

W dniu 6 listopada 2019r. w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość wręczania medali i tytułu „Nauczyciel Kraju Ojczystego” nadanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze.  Wśród wyróżnionych znalazła się nasza nauczycielka Pani Wioletta Ziemnicka.  Z ramienia PTTK tytuł i medal wręczał Prezes Zarządu Głównego PTTK Jerzy Kapłon.  Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski złożył wyrazy uznania za zaangażowanie w codzienną pracę dydaktyczno-wychowawczą, skuteczność w działaniu oraz liczne sukcesy odniesione w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Tytuł i medal „Nauczyciel Kraju Ojczystego” otrzymują nauczyciele za ich zasługi w pracy  z młodzieżą  mającą na celu upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa.

Pani Wioletta Ziemnicka jest opiekunką Szkolnego Koła Turystycznego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Od wielu lat organizuje rajdy , wycieczki, konkursy. Zdobywa fundusze pisząc i realizując projekty turystyczne: „Nasza Niepodległa”, ”Auto-butem przez powiat białobrzeski”,  „Podróże kształcą”, „Rajdowe noce i dni”, „Rajd Pierwszaka”. Młodzi ludzie poznają piękno naszego kraju, uczą się odpowiedzialności , samodzielności oraz kształtują swoje postawy i osobowość.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony