ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Pani Wioletta Ziemnicka została uhonorowana tytułem „Nauczyciela Kraju Ojczystego”

20 listopada 2019

W dniu 6 listopada 2019r. w siedzibie Ministerstwa Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość wręczania medali i tytułu „Nauczyciel Kraju Ojczystego” nadanego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze.  Wśród wyróżnionych znalazła się nasza nauczycielka Pani Wioletta Ziemnicka.  Z ramienia PTTK tytuł i medal wręczał Prezes Zarządu Głównego PTTK Jerzy Kapłon.  Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski złożył wyrazy uznania za zaangażowanie w codzienną pracę dydaktyczno-wychowawczą, skuteczność w działaniu oraz liczne sukcesy odniesione w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Tytuł i medal „Nauczyciel Kraju Ojczystego” otrzymują nauczyciele za ich zasługi w pracy  z młodzieżą  mającą na celu upowszechnianie turystyki i krajoznawstwa.

Pani Wioletta Ziemnicka jest opiekunką Szkolnego Koła Turystycznego przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Od wielu lat organizuje rajdy , wycieczki, konkursy. Zdobywa fundusze pisząc i realizując projekty turystyczne: „Nasza Niepodległa”, ”Auto-butem przez powiat białobrzeski”,  „Podróże kształcą”, „Rajdowe noce i dni”, „Rajd Pierwszaka”. Młodzi ludzie poznają piękno naszego kraju, uczą się odpowiedzialności , samodzielności oraz kształtują swoje postawy i osobowość.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
499848
Wizyty dziś: 45
Wizyty wczoraj: 621
Wizyty w tym miesiącu: 1302
Wizyty w tym roku: 14976
Wszystkie wizyty: 499848
Odsłony dziś: 83
Wszystkie odsłony: 2473271
Użytkownicy on-line: 8

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content