YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 90379
Wszystkie wizyty: 412503
Odsłon dzisiaj: 1448
Liczba odsłon: 2100080

„Garnizon72” – strzelnica w Radomiu

Uczniowie klas mundurowych z II TLw i II TLŻ, w dniu 28.11.2019 roku., rozpoczęli na strzelnicy w Radomiu, cykl treningów szkolnej reprezentacji w strzelectwie sportowym. Młodzież została przeszkolona z zakresu zasad bezpieczeństwa, budowy broni, odpowiedniej postawy podczas strzelania. Najlepszy wynik w strzelaniu z postawy stojącej na odległość 25m. uzyskał Jakub Ścisłowski z klasy II TLw. Pozostali zawodnicy również wykazali się celnym okiem uzyskując wysokie wyniki.

Była to nasza pierwsza wizyta na tej strzelnicy, ale na pewno nie ostatnia.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony