ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Pracowity Dzień Wolontariusza

6 grudnia 2019

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dla Wolontariuszek i Wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu „Iskierki” był to bardzo pracowity dzień. Zwykle, na dzień przed 6 grudnia, niemal wszyscy niecierpliwie czekają na przybycie hojnego Pana z siwą brodą. Jednak, bywa tak, że niestety nie do wszystkich On dociera…… Każdego roku grupa Wolontariuszy dba o to, by wspomóc Mikołaja w obdarowywaniu potrzebujących.

W tym roku, najważniejszym zadaniem dla Wolontariuszy było przygotowanie świątecznych paczek (z artykułów, które wcześniej zebrali wśród naszej szkolnej społeczności) dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszej szkoły, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu, konkretnej potrzebującej rodziny oraz na rzecz „Szlachetnej Paczki”.

Dziękujemy Wolontariuszom za ciężką pracę, ale przede wszystkim serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę. Serdecznie dziękujemy uczniom klas gastronomicznych i hotelarski oraz ich wychowawcom, którzy przygotowali wspaniałe słodkości oraz ozdoby na kiermasz. Dziękujemy pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za przekazane artykuły i zakupy na przedświątecznym kiermaszu.. Każdy gest dobrej woli wywołuje uśmiech na wielu smutnych twarzach.

Dziękujemy! „Pomaganie ma sens!”.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
499175
Wizyty dziś: 629
Wizyty wczoraj: 434
Wizyty w tym miesiącu: 629
Wizyty w tym roku: 14303
Wszystkie wizyty: 499175
Odsłony dziś: 5156
Wszystkie odsłony: 2471033
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content