YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150357
Wszystkie wizyty: 472481
Odsłon dzisiaj: 245
Liczba odsłon: 2350354

Pracowity Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dla Wolontariuszek i Wolontariuszy Szkolnego Koła Wolontariatu „Iskierki” był to bardzo pracowity dzień. Zwykle, na dzień przed 6 grudnia, niemal wszyscy niecierpliwie czekają na przybycie hojnego Pana z siwą brodą. Jednak, bywa tak, że niestety nie do wszystkich On dociera…… Każdego roku grupa Wolontariuszy dba o to, by wspomóc Mikołaja w obdarowywaniu potrzebujących.

W tym roku, najważniejszym zadaniem dla Wolontariuszy było przygotowanie świątecznych paczek (z artykułów, które wcześniej zebrali wśród naszej szkolnej społeczności) dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszej szkoły, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu, konkretnej potrzebującej rodziny oraz na rzecz „Szlachetnej Paczki”.

Dziękujemy Wolontariuszom za ciężką pracę, ale przede wszystkim serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy włączyli się w zbiórkę. Serdecznie dziękujemy uczniom klas gastronomicznych i hotelarski oraz ich wychowawcom, którzy przygotowali wspaniałe słodkości oraz ozdoby na kiermasz. Dziękujemy pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za przekazane artykuły i zakupy na przedświątecznym kiermaszu.. Każdy gest dobrej woli wywołuje uśmiech na wielu smutnych twarzach.

Dziękujemy! „Pomaganie ma sens!”.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony