YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150344
Wszystkie wizyty: 472468
Odsłon dzisiaj: 178
Liczba odsłon: 2350287

Konkurs Mikołajkowy

Tradycyjnie, jak co rok w mikołajki, odbył się sympatyczny konkurs dla uczniów naszej szkoły, którego organizatorem było szkolne koło PCK. W konkursie wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły, których zadanie było wypełnienie quizu dotyczącego mikołajek, świąt oraz wolontariatu. Nagrody –słodycze, ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły.  Oto wyniki:

I miejsce  -  Janek Gagacki -   z klasy IV TŻH
II miejsce – Julita Jaroszek  -  z klasy IV TŻI
III miejsce - Karolina Nerlo  – z klasy II TEH.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali słodycze.  SK PCK.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony