YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7863
Wszystkie wizyty: 492735
Odsłon dzisiaj: 797
Liczba odsłon: 2442727

Dzień Świętego Mikołaja z Przedszkolakami

Wolontariusze z Koła Wolontariatu „Iskierki’ chętnie biorą udział w różnego rodzaju spotkaniach z przedszkolakami. W tym roku, 6 grudnia, dwie drużyny z wolontariatu udały się do białobrzeskich placówek – Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jasia i Małgosi oraz Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka, aby wcielić się w role: Mikołaja i Śnieżynek. Wszyscy wiemy, że Św. Mikołaj jest jeden, ale czasem potrzebuje pomocników! Nasi uczniowie w roli tych pomocników sprawdzili się doskonale. Dzieci były szczęśliwe z otrzymanych prezentów i wspólnej zabawy, a Panie z przedszkoli niezmiernie wdzięczne, że same nie musiały biegać w bardzo atrakcyjnych strojach. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony