YouTube-Movies
Odsłon dzisiaj: 630
Liczba odsłon: 2054919

Dzień Świętego Mikołaja z Przedszkolakami

Wolontariusze z Koła Wolontariatu „Iskierki’ chętnie biorą udział w różnego rodzaju spotkaniach z przedszkolakami. W tym roku, 6 grudnia, dwie drużyny z wolontariatu udały się do białobrzeskich placówek – Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jasia i Małgosi oraz Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka, aby wcielić się w role: Mikołaja i Śnieżynek. Wszyscy wiemy, że Św. Mikołaj jest jeden, ale czasem potrzebuje pomocników! Nasi uczniowie w roli tych pomocników sprawdzili się doskonale. Dzieci były szczęśliwe z otrzymanych prezentów i wspólnej zabawy, a Panie z przedszkoli niezmiernie wdzięczne, że same nie musiały biegać w bardzo atrakcyjnych strojach. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie.

Na górę strony