YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7863
Wszystkie wizyty: 492735
Odsłon dzisiaj: 796
Liczba odsłon: 2442726

II edycja konkursu „Wiedzy o Policji” rozstrzygnięta!

Już po raz drugi w naszej szkole został przeprowadzony konkurs ze znajomości zasad funkcjonowania Policji oraz jej historii. W sprawdzianie wiedzy wzięło udział 22 zawodników. Byli to uczniowie z klasy II TLż, I LHp oraz I ELg. Konkurs polegał na rozwiązaniu 30 pytań testowych w czasie 30 minut. Zwycięzcą konkursu, z najwyższą ilością poprawnych odpowiedzi, okazał się Dawid Pankowski z II TLŻO wyrównanym poziomie konkursu świadczy fakt, że na drugim miejscu uplasowało się aż 4 zawodników: Izabela Pępkiewicz, Natalia Pogorzała, Cezary Kazana z II TLŻ oraz Urszula Ziółek z klasy I LHp. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i oczekujemy zaciętej rywalizacji już w III edycji w 2020 roku.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony