Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

„Pomaganie ma sens!”

17 grudnia 2019

W atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia hasło przewodnie Szkolnego Koła Wolontariatu „Iskierki” nabiera „mocy”. Szczególnie aktualne staje się, gdy udaje się zrealizować zaplanowane akcje charytatywne. W tym roku przedświąteczną zbiórkę dla potrzebujących rozpoczęliśmy nieco wcześniej i udało nam się doprowadzić ją do końca już na Dzień Świętego Mikołaja. Pragniemy podzielić się wrażeniami i efektami z tegorocznej zbiórki z wszystkimi, którzy aktywnie włączyli się w tę akcję, jak również z tymi, którzy jeszcze nie przekonali się do takiej formy pomocy.

Spośród artykułów zebranych wśród szkolnej społeczności, jak również  za pieniądze pozyskane ze sprzedaży słodkości  przygotowanych przez klasy gastronomiczne i hotelarskie mogliśmy:przygotowaćświąteczne paczki dla najbardziej potrzebujących uczniów z naszej szkoły, podarować świąteczną paczkę potrzebującej rodzinie, wesprzeć podopiecznych Domu Pomocy Społecznejw Niedabylu oraz podarować paczkę dla potrzebującej rodziny w ramach „Szlachetnej Paczki”.

Przez miesiąc trwała zbiórka artykułów spożywczych, słodyczy, środków czystości, ponadto klasy gastronomiczne i hotelarskie piekły ciasteczka, pierniczki, rogaliki i inne wspaniałe słodkości, które zostały przeznaczone na szkolny kiermasz. Dodatkowo uczniowie z poszczególnych klas przygotowali ozdoby świąteczne, przekazane również na ten cel. Zaangażowanie ogromne, ale radość obdarowanych rekompensuje cały trud. Dziękujemy serdecznie wszystkim ludziom o wielkich sercach, którzy włączyli się w tegoroczną zbiórkę. W przedświątecznym nastroju życzymy Wszystkim, by  chcących pomóc było więcej niż potrzebujących pomocy!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
1025135
Wizyty dziś: 455
Wizyty wczoraj: 539
Wizyty w tym miesiącu: 8643
Wizyty w tym roku: 56343
Wszystkie wizyty: 1025135
Odsłony dziś: 1272
Wszystkie odsłony: 7733302
Użytkownicy on-line: 12

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl