ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

19 grudnia 2019

W dniu 12 grudnia 2019 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Prezesa Rady Ministrów za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2018/2019 najlepszym uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie. Stypendia te  przyznawane są tym osobom, które otrzymały  promocję z wyróżnieniem, uzyskującym  przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen. Drugi rok z rzędu to zaszczytne wyróżnienie otrzymała Klaudia Burska – uczennica klasy III Technikum, kształcąca się w zawodzie technik ekonomista. W uroczystości wzięli udział: Mazowiecki Wicekurator Oświaty Krzysztof Wiśniewski, a także zaproszeni goście – przedstawiciele organów prowadzących  m.in. Starosta Białobrzeski p. Sylwester Korgul, rodzice stypendystów, przedstawiciele szkół.

W swoich przemówieniach goście gratulowali młodzieży wysokich osiągnięć w nauce, dziękowali rodzicom i nauczycielom za pracę i wkład w osiągnięcia młodzieży.

Uroczystość uświetnił występ wokalny Celiny Kalickiej, wychowanki Studia Piosenki Fermata z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej  w Radomiu.

Klaudii serdecznie gratulujemy tego wielkiego wyróżnienia.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
499849
Wizyty dziś: 46
Wizyty wczoraj: 621
Wizyty w tym miesiącu: 1303
Wizyty w tym roku: 14977
Wszystkie wizyty: 499849
Odsłony dziś: 93
Wszystkie odsłony: 2473281
Użytkownicy on-line: 1

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content