YouTube-Movies
W tym roku: 114813
Odsłon dzisiaj: 1794
Liczba odsłon: 2203014

Ogólnopolski Konkurs „Liga Młodych Logistyków”

W dniu 19 grudnia 2019 r. odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Młodych Logistyków” zorganizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.  W naszej szkole przeprowadzony został przez p. Katarzynę Gołębiowską i p. Artura Ośkę we współpracy z p. Edytą Wojdyr. Kolejny raz uczniowie klas logistycznych wzięli udział w tym konkursie. W etapie szkolnym uczestniczyły dwa trzyosobowe zespoły z klas IVTLp i IVTLw.
Eliminacje szkolne odbyły się on-line i polegał na grupowym rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru oraz dwóch zadań obliczeniowych. Czas pracy wynosił zaledwie 30 minut. Rozwiązanie testu wymagało szczegółowej wiedzy z zakresu logistyki oraz kreatywnego myślenia pod presją czasu.

Trzymamy kciuki za uczestników i z niecierpliwością oczekujemy na wyniki eliminacji.

Na górę strony