YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 7882
Wszystkie wizyty: 492754
Odsłon dzisiaj: 66
Liczba odsłon: 2442849

Gdzie jest Święty Mikołaj?!

Wszyscy zaaferowani szukali Świętego Mikołaja na świątecznej edycji staszicowskiego Escape Roomu! Bo jak tu obchodzić Święta bez niego? W dniu 19 grudnia 2019 roku odbył się ten niecodzienny konkurs. Uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w poszukiwania i uff…uratowali Święta. Dzięki nim grzeczne dzieci otrzymają prezenty na czas.

Dzielni poszukiwacze ze zdolnościami deketywistycznymi to: Wiktoria Krzosek (1ŻEp), Natalia Giedyk (1ŻEp), Krzysztof Cybulski (1TŻHg), Bartosz Banachowicz (1TŻHg), Julia Munik (1TŻHg) oraz Marita Paciorek (1TŻHg). Zwycięzcom świątecznego Escape Roomu serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony