YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 4671
Wszystkie wizyty: 489543
Odsłon dzisiaj: 102
Liczba odsłon: 2431536

Uroczysty Wieczór Wigilijny

Zapach Świątecznych potraw, blask choinki w domu, bożonarodzeniowe światełkach na ulicach. Tak, w powietrzu unosi się wiadomość, że to idzie Boże Narodzenie. Jedyne takie święto w roku, w którym zapominamy o sporach, a w miejsce waśni pojawia się serdeczność. Bądźmy wtedy razem i pamiętajmy o tych, którzy są z nami i o tych, których już nie ma. Pamiętajmy o rodzinie, przyjaciołach, znajomych. Nie zapominajmy o tych, których mijamy w pracy czy na korytarzu w szkole. Niech nam się udzieli niepowtarzalna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia – rodzinne święta pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i wzruszającym wieczorem roku, wieczorem wzajemnego zbliżenia, lekcją miłości, zadumy i refleksji. Taki właśnie dzień przeżywaliśmy wszyscy razem w naszej szkolnej, rodzinnej społeczności. W dniu 18.12.2019 o godz. 16.00 na sali gimnastycznej ZSP rozpoczęliśmy Uroczysty Wieczór Wigilijny.

Ten wyjątkowy wieczór rozpoczął program artystyczny w wykonaniu uczniów wszystkich klas technikum ZSP w Białobrzegach, który przygotowały p. Marzena Dróżdż-Zagożdżon i p. Ania Budner.

Po obejrzeniu przedstawienia głos zabrała pani dyrektor ZSPIwona Matysiak składając życzenia nie tylko swoim pracownikom i uczniom klas maturalnych oraz ostatnich klas zawodowych, ale także zaproszonym gościom:

p. Bartłomiejowi Kowalczykowi – wicestaroście powiatu białobrzeskiego,

p.płk. Arturowi Pyszczakowi w imieniu dowódcy 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego

p. Stanisławowi Kośli – prezesowi rejonowego PCK w Białobrzegach,

oraz emerytowanym pracownikom i nauczycielom szkoły.

W ten wyjątkowy wieczór, jak tradycja nakazuje połamaliśmy się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia i zasiedliśmy do wspólnego stołu nakrytego białym obrusem, na którym królowały wspaniałe dania wigilijne przygotowane przez klasę 2TŻI pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów zawodowych, gastronomicznych i hotelarskich.

Dziękujemy uczniom i pracownikom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wzruszającego wieczoru. Życzymy Wszystkim, aby czas świąt obfitował  w dobro i wspaniałe chwile spędzone w gronie najbliższych osób, a w Nowym 2020 Roku  każdy z nas mógł sobie przypomnieć swoją indywidualną definicję szczęśliwego życia.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony