YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8913
Wszystkie wizyty: 493785
Odsłon dzisiaj: 664
Liczba odsłon: 2446460

Konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy lub Wigilijny”

W dniu 19.12.2019r. odbył się konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy lub Wigilijny ”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas hotelarskich i gastronomicznych. Wszystkie stoły były przepięknie udekorowane. Jury w składzie: pani dyrektor Iwona Matysiak, pani dyrektor Jolanta Babik, pani dyrektor Renata Korczak, pani Katarzyna Kot, pani Ewa Becz, pani Marta Jaworska oraz pani Edyta Wojdyr oceniało wkład pracy uczestników, pomysł, estetykę wykonania, prezentację, ogólne wrażenie i wygląd uczniów. Po burzliwych obradach jury podjęło trudną decyzję, który ze stołów  zasługuje na miano najpiękniejszego:
I miejsce zespół z klasy I TLHp  w składzie: Maja Płaszczyńska, Paulina Głogowska, Justyna Gostkowska, Natalia Kucharczyk
II miejsce  zespół z klasy I TLHp w składzie: Justyna Czapska, Weronika Manikowska, Wiktoria Kozłowska, Katarzyna Wrzos
III miejsce zespół z klasy III TŻI w składzie: Jakub Pietrzak, Monika Karczyńska, Wiktoria Piekarska, Barbara Jastrzębska

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony