YouTube-Movies
W tym roku: 133191
Odsłon dzisiaj: 812
Liczba odsłon: 2279441

Konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy lub Wigilijny”

W dniu 19.12.2019r. odbył się konkurs na „Najpiękniejszy Stół Bożonarodzeniowy lub Wigilijny ”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas hotelarskich i gastronomicznych. Wszystkie stoły były przepięknie udekorowane. Jury w składzie: pani dyrektor Iwona Matysiak, pani dyrektor Jolanta Babik, pani dyrektor Renata Korczak, pani Katarzyna Kot, pani Ewa Becz, pani Marta Jaworska oraz pani Edyta Wojdyr oceniało wkład pracy uczestników, pomysł, estetykę wykonania, prezentację, ogólne wrażenie i wygląd uczniów. Po burzliwych obradach jury podjęło trudną decyzję, który ze stołów  zasługuje na miano najpiękniejszego:
I miejsce zespół z klasy I TLHp  w składzie: Maja Płaszczyńska, Paulina Głogowska, Justyna Gostkowska, Natalia Kucharczyk
II miejsce  zespół z klasy I TLHp w składzie: Justyna Czapska, Weronika Manikowska, Wiktoria Kozłowska, Katarzyna Wrzos
III miejsce zespół z klasy III TŻI w składzie: Jakub Pietrzak, Monika Karczyńska, Wiktoria Piekarska, Barbara Jastrzębska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Na górę strony