YouTube-Movies
Odsłon dzisiaj: 707
Liczba odsłon: 2054996

Sztuka przez duże S

Wydarzenia kulturalne, jakimi są wstawy sztuki, to niewątpliwie najlepsze „żywe” lekcje dla uczniów. Przekonać się o tym mogli nasi młodzi koneserzy z klas III B, II C i I TŻE, którzy stałym zwyczajem odwiedzili wystawy organizowane przez MGOK w Białobrzegach.

W przytulnym wnętrzu Galerii Białobrzeskiej swój artystyczny dorobek zaprezentowali: rzeźbiarz pan Ignacy Piotrowski oraz autor licznych dzieł malarskich – pan Krzysztof Lis. Zarówno pracochłonna sztuka rzeźbiarska jak i „wyczarowane” pędzlem krajobrazy naszej „małej Ojczyzny” zrobiły na  naszych uczniach ogromne wrażenie, dostarczając wiele emocji i wrażeń estetycznych.

Jak zawsze był to czas w pełni wykorzystany, a poza tym… może i wśród nas będzie ktoś, kto rozwinie w przyszłości swoje pasje?

Na górę strony