Logo
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Egzamin z edukacji wojskowej

16 stycznia 2020

W dniu 08.01.2020r.klasa 4TLw przystąpiła do egzaminu z przedmiotu Edukacja Wojskowa. Po półtorej roku nauki przyszedł czas, aby sprawdzić się ze zdobytej wiedzy wojskowej. Na terenie Jednostki Wojskowej w Grójcu uczniowie 4 TLw pod okiem komisji i instruktorów wojskowych rozpoczęli egzamin od sprawdzenia swej wiedzy teoretycznej rozwiązując przygotowany dla nich test. Po części teoretycznej na obiektach szkoleniowych jednostki podzieleni na grupy mieli możliwość sprawdzić się praktycznie z zagadnień, które każdy z osobna sobie losował. Pogoda pomimo stycznia dopisała, więc wszyscy starali się wypaść jak najlepiej, co pokazały otrzymane przez nich oceny.

Egzamin był ostatnim z elementów oceny końcowej, która zostanie wystawiona na świadectwie. Po zakończonym egzaminie podczas podsumowania trzy osoby, które otrzymały najwyższe oceny tj. kadet Błesznowska Sylwia, kadet Woźniak Radosław oraz kadet Karczewska Martyna otrzymały od Dowódcy skromne upominki, a wszyscy życzenia powodzenia w dalszych egzaminach zakończonych maturą. 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
996444
Wizyty dziś: 210
Wizyty wczoraj: 541
Wizyty w tym miesiącu: 13679
Wizyty w tym roku: 27652
Wszystkie wizyty: 996444
Odsłony dziś: 3101
Wszystkie odsłony: 7505099
Użytkownicy on-line: 7

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl