YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116441
Wszystkie wizyty: 438565
Odsłon dzisiaj: 4061
Liczba odsłon: 2212369

Egzamin z edukacji wojskowej

W dniu 08.01.2020r.klasa 4TLw przystąpiła do egzaminu z przedmiotu Edukacja Wojskowa. Po półtorej roku nauki przyszedł czas, aby sprawdzić się ze zdobytej wiedzy wojskowej. Na terenie Jednostki Wojskowej w Grójcu uczniowie 4 TLw pod okiem komisji i instruktorów wojskowych rozpoczęli egzamin od sprawdzenia swej wiedzy teoretycznej rozwiązując przygotowany dla nich test. Po części teoretycznej na obiektach szkoleniowych jednostki podzieleni na grupy mieli możliwość sprawdzić się praktycznie z zagadnień, które każdy z osobna sobie losował. Pogoda pomimo stycznia dopisała, więc wszyscy starali się wypaść jak najlepiej, co pokazały otrzymane przez nich oceny.

Egzamin był ostatnim z elementów oceny końcowej, która zostanie wystawiona na świadectwie. Po zakończonym egzaminie podczas podsumowania trzy osoby, które otrzymały najwyższe oceny tj. kadet Błesznowska Sylwia, kadet Woźniak Radosław oraz kadet Karczewska Martyna otrzymały od Dowódcy skromne upominki, a wszyscy życzenia powodzenia w dalszych egzaminach zakończonych maturą. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony