YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8900
Wszystkie wizyty: 493772
Odsłon dzisiaj: 610
Liczba odsłon: 2446406

Konkurs Wiedzy o Regionie Białobrzeskim

16 stycznia br., w 75. rocznicę wyzwolenia Białobrzegów spod okupacji niemieckiej, uczniowie zainteresowani historią naszego regionu wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Regionie Białobrzeskim. 16-tu miłośników Naszej Małej Ojczyzny sprawdzało swoją wiedzę na ten temat. W pytaniach nie zabrakło ciekawostek o ważnych wydarzeniach z historii naszego powiatu.

Uczniowie mieli wyjątkową okazję uzyskania wielu cennych informacji dotyczących np. w którym roku został oddany do użytku żelbetonowy most czteroprzęsłowy na Pilicy, największy tego typu wybudowany w Polsce międzywojennej? lub w którym roku została oddana do użytku Obwodnica Białobrzeska?,  co niewątpliwie poszerzyło  ich wiadomości.

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom gratulujemy!

A szczęśliwymi laureatami zostali:

I. Prokop Aleksandra – kl. I TŻH

II. Wąsik Katarzyna – kl. I TŻH

III. Grela Martyna, Banachowicz Bartosz i Paciorek Marita z kl. I TŻH

Organizatorami konkursu były: p. Krystyna Kozłowska i p. Monika Śliwa, a nad prawidłowym przebiegiem czuwała p. dyr. Jolanta Babik.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony