YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8891
Wszystkie wizyty: 493763
Odsłon dzisiaj: 581
Liczba odsłon: 2446377

Studniówka 2020

„Bo coś w szaleństwach jest młodości, wśród lotu wichru, skrzydeł szumu, co jest mądrzejsze od mądrości i rozumniejsze od rozumu…” (L. Staff)
   
    18 stycznia 2020 roku o godzinie 19.00 w sali bankietowej „Milennium” rozpoczął się bal studniówkowy. Na ten wyjątkowy wieczór czekali uczniowie pięciu klas maturalnych. Tradycyjnie, bal studniówkowy uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Iwona Matysiak. Następnie uczniowie serdecznie powitali zaproszonych gości: ks. Proboszcza Artura Hejdę, Starostę Powiatu Białobrzeskiego – Pana Sylwestra Korgula z żoną,  Wicestarostę Powiatu Białobrzeskiego – Pana Bartłomieja Kowalczyka  z osobą towarzyszącą, Przewodniczącą Rady Rodziców – Panią Agnieszkę Fołtyn  z mężem, wychowawców klas maturalnych i towarzyszące im osoby oraz nauczycieli i pracowników szkoły z osobami towarzyszącymi. Pani Dyrektor w słowach skierowanych do wszystkich obecnych, zwróciła uwagę na podążanie w życiu za marzeniami i pasjami.

      Punktem szczególnym balu studniówkowego był polonez w wykonaniu maturzystów, którzy w tym roku zaprezentowali wszystkim gościom wspaniały układ taneczny, a następnie poprosili do wspólnego tańca gości, dyrekcję oraz wychowawców. Nastrojowa muzyka wytworzyła niesamowity taneczny klimat, który pozwolił każdemu z gości dotrzymać równego kroku. Polonez wszystkich maturzystów z osobami towarzyszącymi zakończył część oficjalną balu, po której rozpoczęła się wspólna zabawa do rana.

Studniówka Anno Domini 2020 odbyła się!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony