YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8897
Wszystkie wizyty: 493769
Odsłon dzisiaj: 598
Liczba odsłon: 2446394

Nie kupuj, adoptuj!

Adoptując psa nie zmienisz całego świata, ale na pewno zmienisz świat tego psa. Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom. Tym razem karmą oraz potrzebnymi akcesoriami postanowili wesprzeć Schronisko w Małym Bożym. 21 stycznia z wizytą do przytuliska pojechali uczniowie klasy I Ap pod opieką pani Elizy Puc oraz pani Małgorzaty Nowak. Nasi uczniowie poznali nie tylko zasady funkcjonowania schroniska, ale również mieli okazję pospacerowania z pieskami.
Dziękujemy uczniom oraz rodzicom za udział w akcji oraz zachęcamy do udzielania pomocy bezdomnym psiakom przez cały rok.
A może ktoś z Was zdecyduje się na adopcję lub pracę jako wolontariusz? W Małym Bożym na dom, miłość, pieszczoty i spacery czeka wiele psów.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony