Śródroczne spotkanie z rodzicami

Minęła pierwsza połowa roku szkolnego, jest więc okazja do podsumowań, refleksji i wniosków na przyszłość. W niedzielę 26 stycznia odbyło się w naszej szkole tradycyjne spotkanie nauczycieli i wychowawców z rodzicami. Przybyłych gości serdecznie powitała pani dyrektor Iwona Matysiak, dziękując im za aktywną współpracę ze szkołą oraz zainteresowanie osiągnięciami swoich dzieci. Z przyjemnością i satysfakcją wręczyła listy gratulacyjne ponad stu mamom i tatom najlepszych uczniów.

Jak wiadomo – szkoła uczy i wychowuje, ale także inspiruje i pomaga rozwijać swoje pasje. Podczas spotkania z rodzicami uczniowie opowiedzieli o różnych formach zajęć pozalekcyjnych, w których z radością uczestniczą, o realizowanych projektach i związanych z nimi zagranicznych podróżach. Zespół Misz- Masz zaprezentował atrakcyjny taniec, zaś artyści z Koła Teatralnego przedstawili pouczającą scenkę, w której powtarzali za Franciszkiem Karpińskim: „Nie odkładaj na jutro, co dziś zrobić można!”.

Oprócz zebrania w sali gimnastycznej odbyły się także spotkania rodziców z wychowawcami klas oraz z oczekującymi ich nauczycielami. Uczniowie klas gastronomicznych przygotowali, jak co roku, słodki poczęstunek. Zapraszamy rodziców na Dzień Otwarty!

Na górę strony