YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8868
Wszystkie wizyty: 493740
Odsłon dzisiaj: 492
Liczba odsłon: 2446288

Wojskowy Dzień Szkoleniowy

W dniu 22.01.2020r. uczniowie klasy III TLw wzorem starszych kolegów rozpoczęli Wojskowe Dni Szkoleniowe w ramach programu Edukacja Wojskowa w jednostce w Grójcu. Pod okiem instruktorów wojskowych, pomimo przenikliwego zimna szkolili się zasad poruszania się w terenie pojedynczo i grupowo, a także reakcji na występujące podczas marszu zagrożenia np. alarm lotniczy. W dalszej części szlifowali przyjmowanie prawidłowej postawy strzeleckiej, w czasie marszu, a także wykorzystywanie naturalnych obiektów do zajęcia prawidłowej postawy w terenie. Cała klasa została wysoko oceniona za zaangażowanie w zajęcia przez instruktorów.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony