YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8853
Wszystkie wizyty: 493725
Odsłon dzisiaj: 433
Liczba odsłon: 2446229

Konkurs Wiedzy Ogólnej – rozstrzygnięty!

Niektórych uczniów naszej szkoły można nazwać prawdziwymi erudytami. Interesują się różnymi dziedzinami nauki i potrafią wykazać się naprawdę rozległą wiedzą. To dla nich był przeznaczony Konkurs Wiedzy Ogólnej, którego kolejna edycja odbyła się 4 lutego br. Wzięło w nim udział 26 uczestników z klas technikum i szkoły branżowej, których wytypowali wychowawcy. Zaprezentowali wiedzę z wielu dziedzin (m.in: język polski, historia, matematyka, biologia, geografia, ochrona środowiska, wiedza o społeczeństwie, kultura). Są wszechstronni!

A oto najlepsi z nich:

I miejsce – Jan Gagacki, IV TŻH

II miejsce – Jakub Gagacki, II TIw

III miejsce – Bartłomiej Danis, III TI    

III miejsce – Daniel Kwaśniewski, IV TEI

 

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w przyszłym roku!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony