YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8874
Wszystkie wizyty: 493746
Odsłon dzisiaj: 514
Liczba odsłon: 2446310

Urzeczeni Ziemią Białobrzeską

6 lutego uczniowie klasy II TLŻ pod opieką wychowawczyni i p. Elżbiety Michalak udali się do galerii  Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury, by zwiedzić wystawę fotografii, zatytułowaną „Białobrzegi w obiektywie”. Wystawa składa się z najciekawszych prac uczestników konkursu fotograficznego, zorganizowanego przez MGOK oraz Urząd Miasta i Gminy Białobrzegi. Zdjęcia pokazują najpiękniejsze obiekty naszego miasta i urokliwe zakątki położone w jego okolicach. Szczególnie piękne wydały nam się obrazy przyrody, uchwycone we wszystkich porach roku. Z radością skonstatowaliśmy, że autorką kilku spośród prezentowanych fotografii jest nasza nauczycielka – p. Wioletta Ziemnicka, która została wyróżniona w konkursie.

Ziemia Białobrzeska (u)rzeka…


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony