YouTube-Movies
W tym roku: 130558
Odsłon dzisiaj: 1432
Liczba odsłon: 2268390

Praktyka zagraniczna w Portugalii dla uczniów klas informatycznych i logistycznych w ramach projektu PO WER „Profesjonalni na europejskim rynku pracy”

Naszą podróż rozpoczęliśmy od "zapakowania się" do busów w Białobrzegach. Po niewielkich perypetiach dotarliśmy na lotnisko Chopina, a stamtąd przez Frankfurt do Porto. Do Bragi dotarliśmy o godzinie 14.00 gdzie powitano nas ciepło.

Mimo niesprzyjającej aury zwiedzaliśmy klasztor w miejscowości Sameiro oraz sanktuarium Bom Jesus do Monte. Popołudnie spędziliśmy w urokliwych zakątkach Bragi poznając jej historię.

Poznaliśmy miejsca i firmy, w których będziemy odbywać praktyki oraz ludzi, z którymi będziemy współpracować. Dostaliśmy już pierwsze zadania. W czasie przerwy, pyszny lunch.

Więcej informacji na http://profesjonalnystaszic.eu

Na górę strony