Szkolny etap konkursu „Kotlety, pulpety i inne mięsne przysmaki”

26 lutego 2020

Przed feriami odbył się szkolny etap konkursu gastronomicznego. Przebiegał on dwuetapowo. W pierwszym etapie wzięli udział  wszyscy uczniowie klas drugich i trzecich technikum żywienia i usług gastronomicznych. Mieli oni za zadanie przygotowanie dwóch różnych kotletów, pulpetów lub innych mięsnych dodatków.

Najlepsi uczniowie zakwalifikowali się do finału szkolnego, który odbył się w piątek 7 lutego. W finale najlepsze potrawy zaprezentowali uczniowie klas trzecich: Aleksandra Babut (3TŻI) i Mateusz Michalak (3TŻH). Wezmą oni udział w finale międzyszkolnym, który odbędzie się w Zespole Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.