ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Szkolny etap konkursu „Kotlety, pulpety i inne mięsne przysmaki”

26 lutego 2020

Przed feriami odbył się szkolny etap konkursu gastronomicznego. Przebiegał on dwuetapowo. W pierwszym etapie wzięli udział  wszyscy uczniowie klas drugich i trzecich technikum żywienia i usług gastronomicznych. Mieli oni za zadanie przygotowanie dwóch różnych kotletów, pulpetów lub innych mięsnych dodatków.

Najlepsi uczniowie zakwalifikowali się do finału szkolnego, który odbył się w piątek 7 lutego. W finale najlepsze potrawy zaprezentowali uczniowie klas trzecich: Aleksandra Babut (3TŻI) i Mateusz Michalak (3TŻH). Wezmą oni udział w finale międzyszkolnym, który odbędzie się w Zespole Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce.


BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
499174
Wizyty dziś: 628
Wizyty wczoraj: 434
Wizyty w tym miesiącu: 628
Wizyty w tym roku: 14302
Wszystkie wizyty: 499174
Odsłony dziś: 5140
Wszystkie odsłony: 2471017
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content