27 lutego 2020

Tuż przed feriami w naszej szkole świętowaliśmy miłość, przyjaźń i wzajemną sympatię. Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował walentynkową fotobudkę oraz konkurs walentynkowy.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogli zrobić sobie szalone i kolorowe zdjęcia korzystając z przygotowanych specjalnie na tę okazję gadżetów.  Podczas długiej przerwy trwały poszukiwania drugiej połowy serca. Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w tej zabawie i ponad 70 osób odnalazło drugą połowę serca. Na wszystkich uczestników zabawy czekały słodkości 😉 Było dużo emocji i uśmiechu. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Pamiętajmy, że o wzajemne relacje trzeba dbać cały rok, a nie tylko od święta. Doceniajmy codzienne gesty, troskę, wsparcie i zrozumienie.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.