YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150358
Wszystkie wizyty: 472482
Odsłon dzisiaj: 259
Liczba odsłon: 2350368

Walentynki

Tuż przed feriami w naszej szkole świętowaliśmy miłość, przyjaźń i wzajemną sympatię. Z okazji Walentynek Samorząd Uczniowski zorganizował walentynkową fotobudkę oraz konkurs walentynkowy.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły mogli zrobić sobie szalone i kolorowe zdjęcia korzystając z przygotowanych specjalnie na tę okazję gadżetów.  Podczas długiej przerwy trwały poszukiwania drugiej połowy serca. Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w tej zabawie i ponad 70 osób odnalazło drugą połowę serca. Na wszystkich uczestników zabawy czekały słodkości ;) Było dużo emocji i uśmiechu. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Pamiętajmy, że o wzajemne relacje trzeba dbać cały rok, a nie tylko od święta. Doceniajmy codzienne gesty, troskę, wsparcie i zrozumienie.

Samorząd Uczniowski

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony