ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

III miejsce w międzyszkolnym finale konkursu gastronomicznego „Kotlety, pulpety i inne mięsne przysmaki”

28 lutego 2020

Uczniowie klas trzecich wzięli udział w finale konkursu gastronomicznego, który odbył się we wtorek 25 lutego w Zespole Szkół im. 1 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” w Warce. W wyniku rywalizacji jury konkursowe doceniło pracę Aleksandry Babut z klasy 3 TŻI, przyznając jej trzecie miejsce.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przyrządzić cztery porcje dań głównych składających się z kotletów, pulpetów lub innych mięsnych dodatków. Na realizację mieli 120 minut. Reprezentanci naszej szkoły przygotowali następujące potrawy:

Aleksandra Babut – Kotleciki buraczane na sosie ziemniaczanym z serkiem topionym, puree z marchewki oraz sferyfikacja kawioru z buraków i marchewki. Mateusz Michalak – Pulpety cielęce z brokułem i pieczarką.

Udział w konkursie okazał się cennym doświadczeniem. Uczniowie mieli możliwość poznać  ciekawe pomysły innych uczestników, zawrzeć nowe znajomości i sprawdzić się w gronie rówieśników.

Gratulujemy wygranej oraz udziału w konkursie. Życzymy samych sukcesów kulinarnych i w przyszłości zawodowych.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
499167
Wizyty dziś: 621
Wizyty wczoraj: 434
Wizyty w tym miesiącu: 621
Wizyty w tym roku: 14295
Wszystkie wizyty: 499167
Odsłony dziś: 5101
Wszystkie odsłony: 2470978
Użytkownicy on-line: 12

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content