YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 114824
Wszystkie wizyty: 436948
Odsłon dzisiaj: 1836
Liczba odsłon: 2203056

Spotkanie z przedstawicielami WSH w Radomiu

W dniu  27 lutego 2020r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. W trakcie dwóch spotkań z uczniami klas maturalnych została przedstawiona szeroka oferta edukacyjna dla potencjalnych przyszłych studentów tej uczelni. Podczas prezentacji maturzyści pozyskali wiedzę na temat rekrutacji,  kierunków kształcenia, istniejącej bazy dydaktycznej, wymiany zagranicznej studentów oraz udzielanej przez uczelnię pomocy socjalnej. Teraz to już tylko pozostaje zdać maturę i wybrać kierunek studiów!!!


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony