YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 150341
Wszystkie wizyty: 472465
Odsłon dzisiaj: 162
Liczba odsłon: 2350271

KONKURS WIEDZY O PRAWIE

W dniu 28 lutego 2020 roku w Auli Głównej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu odbył się Konkurs Wiedzy o Prawie nt. profesji prawniczych w Polsce. Celem konkursu była promocja prawa, kształtowanie wiedzy prawniczej i wiedzy o zawodach prawniczych. W konkursie wzięło udział 171 uczniów szkół średnich z regionu radomskiego. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły uczennice klasy 1TŻE : Maria Błońska, Anna Klik, Sylwia Senator i Julia Szymaniak przygotowywane pod kierunkiem nauczyciela pana Marka Fudali.

Uczniowie rozwiązywali test z zakresu profesji prawniczych złożony z 40 pytań. Następnie wysłuchali wykładu na temat: ,,Zwyczaje ludowe a prawo karne". Ogłaszając wyniki organizatorzy poinformowali, że poziom konkursu był bardzo wyrównany. Uczennice za udział w konkursie otrzymały dyplomy.

Organizatorzy przekazali również dyplom dla naszej szkoły. Z uczestnikami konkursu spotkał się Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu gratulując udziału wszystkim uczestnikom konkursu i nagród uczniom wyróżnionym w konkursie.

Naszym uczennicom gratulujemy udziału w konkursie i życzymy aby dalsze rozwijanie wiedzy prawniczej przyniosło w przyszłości sukcesy w kolejnych konkursach.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony