ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

KONKURS WIEDZY O PRAWIE

5 marca 2020

W dniu 28 lutego 2020 roku w Auli Głównej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu odbył się Konkurs Wiedzy o Prawie nt. profesji prawniczych w Polsce. Celem konkursu była promocja prawa, kształtowanie wiedzy prawniczej i wiedzy o zawodach prawniczych. W konkursie wzięło udział 171 uczniów szkół średnich z regionu radomskiego. Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły uczennice klasy 1TŻE : Maria Błońska, Anna Klik, Sylwia Senator i Julia Szymaniak przygotowywane pod kierunkiem nauczyciela pana Marka Fudali.

Uczniowie rozwiązywali test z zakresu profesji prawniczych złożony z 40 pytań. Następnie wysłuchali wykładu na temat: ,,Zwyczaje ludowe a prawo karne". Ogłaszając wyniki organizatorzy poinformowali, że poziom konkursu był bardzo wyrównany. Uczennice za udział w konkursie otrzymały dyplomy.

Organizatorzy przekazali również dyplom dla naszej szkoły. Z uczestnikami konkursu spotkał się Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu gratulując udziału wszystkim uczestnikom konkursu i nagród uczniom wyróżnionym w konkursie.

Naszym uczennicom gratulujemy udziału w konkursie i życzymy aby dalsze rozwijanie wiedzy prawniczej przyniosło w przyszłości sukcesy w kolejnych konkursach.

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
499161
Wizyty dziś: 615
Wizyty wczoraj: 434
Wizyty w tym miesiącu: 615
Wizyty w tym roku: 14289
Wszystkie wizyty: 499161
Odsłony dziś: 5048
Wszystkie odsłony: 2470925
Użytkownicy on-line: 3

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content