YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 8900
Wszystkie wizyty: 493772
Odsłon dzisiaj: 605
Liczba odsłon: 2446401

Konkurs informatyczny

W dniu 11 marca 2020r. odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny zorganizowany przez nauczycieli przedmiotów informatycznych p. Marzenę Górską oraz p. Stanisława Podporę. Tematyka konkursu obejmowała ogólną wiedzę z przedmiotu informatyka na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania testowe. W konkursie wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich technikum. 

A oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Szymon Bujakowski kl. 1 TŻHg
II miejsce – Bartłomiej Furmaniak kl. 1 TIp
III miejsce – Oskar Gos kl. 2 TI

Gratulujemy i zapraszamy do konkursu za rok.

 


 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony