YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 4684
Wszystkie wizyty: 489556
Odsłon dzisiaj: 173
Liczba odsłon: 2431607

Zarażamy dobrem

Trudny czas pandemii stał się dla naszych uczniów  nie lada wyzwaniem. Egzamin z pomagania zdali celująco. Nie zrazili się czasem zarazy i wzięli udział w przedłużonej z powodu pandemii świątecznej akcji dobroczynnej "Paka dla dziewczyny i chłopaka". Dzięki hojności naszych darczyńców z ZSP  udało się zebrać dla potrzebujących rodzin w gminie liczne ubrania i zabawki. Złożyliśmy je na ręce Kierowniczki GOPS-u czyli Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białobrzegach. Wiele rodzin cierpi niedostatek z powodu utraty pracy, dlatego każdy ofiarny gest jest bezcenny. Do zobaczenia w szkole, mamy nadzieję, że już niedługo na kolejnej akcji charytatywnej organizowanej przez katechetów.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony